HİZMETLERİMİZ – Dentavega Diş Kliniği

Ağız, diş ve çene cerrahisi, bir Anabilim Dalı’dır. Bu cerrahi yöntemler, çocukluk, yetişkinlik ve yaşlılık dönemi olmak üzere her yaş grubunu kapsamakla birlikte, ağız, diş ve çene bölgesinde yer alan hastalıkları veya şekil bozukluklarını gidermek..

Gülüş şekli ve diş yapısı bir insanın yüzünde en çok dikkat çeken öğelerdendir. Diş yapısı bozuklukları, diş renklerinde değişimler, diş etlerinin yapısı hem estetik görünümü bozabilir hem de bazı ağız sağlığı sorunlarına neden .. 

Gelişen ortodonti dünyası ile ortodonti tedavilerine her geçen gün daha başarılı veya daha konforlu tedavi yöntemleri eklenmektedir. Her bir tedavinin ortak amacı kişinin diş ve çene yapısını düzeltmek olup sağlıklı ve estetik bir ağız yapısına ..

Diş destek dokularını ve diş etlerini etkileyen tüm hastalıklara bakan Ana Bilim dalına Periodontoloji denir. Periodontoloji kapsamında, teşhis ve tedavi gerçekleştirilmektedir. Ağız ve diş sağlığı tüm vücut için önemli olduğu kadar ..

Endodonti, ağız içinde var olan doğal dişi korumak için çalışan diş hekimliğinin bir uzmanlık dalıdır. Endodontistler, çürük, kırık, travma ve enfeksiyon durumlarına bağlı olarak oluşan diş hasarlarını tedavi etme üzerinde çalışmaktadırlar..

Her yaş gurubunda ve her türlü sağlık koşulunda uygulanabilen lazer uygulamaları her geçen gün popülerliğini arttırmaktadır. Lazer tedavisinde kullanılan ışık iyonize olmadığından herhangi bir sağlık riski taşımamaktadır. Tercih edilirliğinin artması ve lazer 

Bazı sebeplerden dolayı diş kayıpları görülebilmektedir. Bu durum kimi zaman tek bir dişi etkilerken bazı zamanlarda birden fazla diş kayıpları oluşabilmektedir. Hem fonksiyonel açıdan hem de estetik görünüm açısından..

ArabicEnglishFrenchGermanRussianSpanishTurkish
× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?